wrapper

اخبار شرکت

تفاهم نامه آموزش مفاهیم بازآفرینی با نظارت و هماهنگی شرکت بازآفرینی شهری ایران با پژوهشکده فرهنگ، هنر و معماری جهاد دانشگاهی منعقد شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت بازآفرینی شهری ایران، اداره کل راه و شهرسازی استان تهران با نظارت و هماهنگی دفتر مطالعات کاربردی و امور ترویجی شرکت بازآفرینی شهری ایران تفاهم نامه ای را با پژوهشکده فرهنگ، هنر و معماری جهاد دانشگاهی منعقد کرده که این تفاهم نامه در راستای تحقق برنامه ملی بازآفرینی شهری پایدار در دستور کار قرار گرفته است.

براساس این تفاهم نامه برگزاری دوره های آموزشی – پژوهشی به زودی با همکاری علمی جهاد دانشگاهی آغاز می شود که این آموزش ها مطابق با سیاست ها و راهبردهای شرکت بازآفرینی شهری ایران ارایه خواهد شد.

گفتنی است، هدف از انعقاد این تفاهم نامه تولید محتوا و اجرای دوره های آموزشی در راستای تحقق برنامه های ملی بازآفرینی پایدار شهری در کشور است.

 

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

سامانه های عمومی

سامانه های ستادی

درباره ما

هسته اولیه شرکت بازآفرینی شهری ایران در سال 1364 با تاسیس دفتر بهسازی بافت شهری در حوزه معاونت شهرسازی و معماری وزارت مسکن و شهرسازی سابق شکل گرفت. بعدها و به منظور پیش‌نگری، پیش‌گیری و درمان مسائل مورد اشاره و با رسالت تجدید حیات شهری و نیل به شهر پایدار و مشارکتی، سازمان عمران و بهسازی پدید آمد.

بیشتر بدانید . . .

 

آمار سایت

Today344
Yesterday515
Total816049

Visitor Info

  • IP: 3.218.67.1

1398-12-05

اطلاعات تماس

آدرس : تهران، بالاتر از میدان ونک، خیابان شهید خدامی، شماره 51

تلفن : 87571

نمابر : 88779892

پیامک : 30008612

پست الکترونیکی : info@udrc.ir