wrapper

اخبار شرکت

معاون وزیر راه و شهرسازی از اتمام 750 پروژه بازآفرینی شهری در سراسر کشور تا پایان سال جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت بازآفرینی شهری ایران، سید محمد پژمان در بازید از شهر رشت با بیان اینکه ما در محلات هدف بازآفرینی شهری پروژه های مسکن، روبنایی و زیربنایی را پیگیری و دنبال می کنیم، گفت: بالغ بر 750 پروژه بازآفرینی شهری در سطح کشور با پیشرفت  بالای 70 درصد در حال اجراست و امیدواریم با تامین منابع مالی 30 درصد دیگر نیز تا پایان سال جاری به اتمام برسد.

مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران با اشاره به اینکه اعتبار مورد نیاز برای اجرای 1500پروژه بازآفرینی شهری توسط دولت تامین شده، اظهارداشت: ظرف دو هفته آینده با مبادله موافقت نامه، اجرای این پروژه ها به استان ها واگذار می شود.

معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه با استفاده از تسهیلات ارزان قیمت بانکی 100هزار واحد مسکونی در محلات هدف بازآفرینی شهری ساخته می شود، گفت: اقدامات خوبی در محلات هدف بازآفرینی شهر رشت انجام شده است.

مدیر عامل شرکت بازآفرینی شهری ایران با اشاره به پروژه میدان امام خمینی (ره ) شهر رشت گفت: انجام این پروژه به ارتقای فضای شهری کمک کرده است

معاون وزیر راه و شهرسازی افزود: در بازدید از پروژه های افتتاح شده، متوجه شدیم، فعالان اقتصادی و مغازه دارن پیرامون محور این پروژه به دلیل رفت و آمدها گله مند هستند و معتقدند، این پروژه تاثیرات منفی بر کسب و کارشان گذاشته است. درصدد هستیم با مطالعات ترافیکی که در حال انجام است و اقدامات مشترک دیگر به راه حل هایی برای حل این معضل دست پیدا کنیم تا رونق اقتصادی به این کانون اصلی اقتصادی شهر بازگردد.

 

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

سامانه های عمومی

سامانه های ستادی

درباره ما

هسته اولیه شرکت بازآفرینی شهری ایران در سال 1364 با تاسیس دفتر بهسازی بافت شهری در حوزه معاونت شهرسازی و معماری وزارت مسکن و شهرسازی سابق شکل گرفت. بعدها و به منظور پیش‌نگری، پیش‌گیری و درمان مسائل مورد اشاره و با رسالت تجدید حیات شهری و نیل به شهر پایدار و مشارکتی، سازمان عمران و بهسازی پدید آمد.

بیشتر بدانید . . .

 

آمار سایت

Today349
Yesterday515
Total816054

Visitor Info

  • IP: 3.218.67.1

1398-12-05

اطلاعات تماس

آدرس : تهران، بالاتر از میدان ونک، خیابان شهید خدامی، شماره 51

تلفن : 87571

نمابر : 88779892

پیامک : 30008612

پست الکترونیکی : info@udrc.ir