جلسه بررسی وضعیت پروژه ۱۰۰۰ واحدی مسکن محرومین چابهار بعد از ظهر امروز دوشنبه در شرکت بازآفرینی شهری ایران تشکیل گردید.

در این نشست که با حضور مهدی عبوری معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران و معاونین ایشان، سردار محمد زهرایی رئیس سازمان بسیج سازندگی و سردار عبدالحسین بریمانی معاون برنامه و بودجه و مالی سازمان بسیج مستضعفین  برگزار گردید ضمن بررسی وضعیت پروژه مسکن محرومین ۱۰۰۰ واحدی مرادآباد چابهار جهت رفع موانع موجود، بر سرعت بخشی به آن تاکید شد.

شایان ذکر است پروژه مسکن محرومین ۱۰۰۰ واحدی چابهار در زمینی به مساحت ۳۶ هکتار با همکاری شرکت بازآفرینی شهری ایران بعنوان کارفرما و سازمان بسیج بعنوان مجری در حال احداث است و مساحت کل واحدهای این پروژه ۶۰ هزار متر مربع می باشد و قرار است ظرف ۶ ماه آماده بهره برداری گردد.

گفتنی است مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری از زمان تصدی این مسئولیت ۵ بار به چابهار سفر داشته است و با این سفرها اقدامات و پروژه‌های مهمی جهت مهار و کاهش حاشیه نشینی در این منطقه آغاز شده است.

چابهار دارای بزرگترین میزان حاشیه نشینی در کشور به نسبت جمعیت است و استان سیستان و بلوچستان نیز یکی از سه استان با اولویت ویژه جهت انجام پروژه های مرتبط با کاهش سکونتگاه های غیر رسمی (حاشیه نشینی) است.

cxyyy2

cxyyy7

cxyyy8

cxyyy9

cxyyy3

bnb44

cxyyy4

 

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید